Adrian Żernik

Współpraca

W sporcie najważniejszą rolę odgrywają umiejętności – natomiast jakość Twoich umiejętności zależy bezpośrednio od to Twojej mentalności

Twoja mentalność decyduje o tym na ile skutecznie rozwijasz się każdego dnia – gdyż dosłownie w każdej sekundzie życia podejmujesz jakąś decyzję (na czym się skupiasz a na czym nie; jakie działania podejmujesz a jakich nie). Więc im bardziej jesteś w stanie zapanować nad swoim umysłem, tym stajesz się bardziej produktywny i zaliczasz większy rozwój niż Twoi rywale.

Twoja mentalność również decyduje na ile % jesteś następnie w stanie wykorzystać wypracowane umiejętności, gdy przychodzi czas występu (tutaj chodzi o kwestię zarządzania presją, utrzymywania koncentracji czy zachowywania pewności siebie po popełnionych błędach).

Ta forma współpracy sprawdzi się najlepiej w przypadku, gdy jest jakaś konkretna kwestia, która przeszkadza Ci podczas Twoich występów czy utrudnia Ci optymalny rozwój podczas treningów.

Przykładowe tematy: stres, utrata pewności siebie, brak motywacji, spadek formy, lęk przed porażką, trudności z koncentracją, powrót po kontuzji.

Naszym celem będzie rozwiązanie tego konkretnego problemu, po to by odblokować Twój potencjał.

Sesje indywidualne są realizowane w formie online.

Jest to forma współpracy przeznaczona dla zawodników, którym zależy na zbudowaniu przewagi konkurencyjnej nad rywalami. Tutaj pracujemy w oparciu o tożsamość – czyli stworzymy taką wersję Ciebie (sposób myślenia, nawyki, reakcje emocjonalne), która naturalnie będzie w stanie osiągać te cele, na których Ci zależy.

Moim zadaniem tutaj jest dobrze Ciebie poznać, a następnie opracować dla Ciebie indywidualny program treningu mentalnego, po to byś wszedł na znacznie wyższy poziom swoich umiejętności sportowych.

Jest to długofalowa forma współpracy, która jest możliwa tylko dla zawodników charakteryzujących się wyjątkowo wysokim poziomem ambicji sportowych.

Współpraca indywidualna jest realizowana w formie online.

To rozwiązanie, którego celem jest rozwinięcie obszarów Twojego mózgu odpowiedzialnych za: skupienie uwagi, szybkość reakcji, podejmowanie właściwych decyzji, wykonywanie zadań pod presją czasu – które odgrywają kluczową rolę w tym jak następnie będziesz radził sobie podczas swoich występów.

Wykorzystamy tutaj specjalistyczny sprzęt, który wytrenuje Twój mózg do podejmowania szybszych i bardziej trafnych decyzji.

Ta forma współpracy przeznaczona jest dla zawodników indywidualnych jak i dla zespołów sportowych.

Treningi zdolności kognitywnych są realizowane na terenie: Katowice – okolice.

Ta współpraca przeznaczona jest dla zespołów sportowych i może przyjmować formę zarówno jednorazową jak i cykliczną. 

W przypadku jednorazowego szkolenia celem jest wyposażenie zawodników w określone strategie, które pomogą im w radzeniu sobie z problemem, który ich dotychczas blokował. 
Przykładowe tematy: zarządzanie stresem, pewność siebie, koncentracja, motywacja, odporność psychiczna, radzenie sobie z porażką, lęk przed popełnieniem błędu.

W przypadku szkoleń cyklicznych – skupiamy się na stworzeniu u sportowców odpowiedniego zestawu nawyków oraz wykształceniu umiejętności zarządzania emocjami w różnych sytuacjach podczas ich występów. Dodatkowo możliwy jest również zestaw szkoleń poświęconych budowaniu przewagi konkurencyjnej.

Szkolenia realizowane są w Aglomeracji Śląskiej. W przypadku innej lokalizacji – zapraszam do kontaktu, w celu sprawdzenia dostępności.

  • Współprace są możliwe dla zawodników powyżej 14 roku życia.
 
  • Gwarancja skuteczności – oznacza to, że gdy nawiążemy współpracę to na pewno uda mi się Tobie pomóc.
 
  • Ilość przeróżnych tematów, którymi możemy się zająć jest tak duża, że nie jestem w stanie ich wszystkich tutaj wyszczególnić. Natomiast jeżeli nie jesteś pewien czy mogę spełnić akurat Twoje życzenie to odezwij się do mnie przez poniższy formularz kontaktowy i opisz mi dokładnie swoją sytuację oraz efekt, na którym Ci zależy – z pewnością znajdziemy na to jakiś sposób.